شرکت سالار صنعت نیواد در نظر دارد در راستای حمایت از تولید ملی و نخبگان ایرانی در زمینه های مختلف حمایت کرده ، حمایت ها به صورت مختلف و با توجه به درخواست ها میباشد.
در صورتی که استارت آپ و یا محصولی و یا حتی ایده ای با تحقیق کامل دارید شما هم میتوانید در مرکز شتابدهی سالار صنعت نیواد حضور پیدا کنید.

ثبت نام

 

مرکز شتابدهی نوآوری سالار صنعت نیواد در سال ۱۳۹۹ برای حمایت از کارآفرینی مبتنی بر فناوری و نوآوری فعالیت خود را آغاز کرد.

این مرکز با حمایت از رویدادهای کارآفرینی گوناگون در سراسر کشور سعی در توسعه فرهنگ کار و تلاش بین دانشجویان و جوانان و آشنا نمودن علاقه‌مندان به کارآفرینی با فرصت‌های کسب و کاری موجود با توجه به به زیست‌بوم ایران و مفاهیم نوین این عرصه در جهت توانمندسازی کشور در حوزه اقتصاد دانش‌­بنیان دارد.

این مرکز با حمایت از ایجاد فضاهای کاری اشتراکی و شتابدهنده‌های نوآوری خصوصی تلاش دارد شرکت‌های نوپا را با مهارت‌های کسب و کار آشنا کند و ابزارها و شرایط لازم برای موفقیت آنها را فراهم نماید.

مرکز شتابدهی نوآوری تمام تلاش خود را جهت تسهیل و آماده‌سازی فضای کسب و کار انجام می‌دهد و همیشه آغوش خود را برای استفاده از نظرات فعالان کارآفرینی باز نگه می‌دارد.