شیربرگشتی پیستونی

شیریکطرفه KSB سری ECOLINE PTF 150-600

-استفاده در تغذیه دیگ بخار ،نفت وگاز ،صنعت پتروشیمی و…

-ساخته شده بر اساس استاندارد API602 و تست برطبق استاندارد API598

-طراحی به صورت خطی و اتصالات فلنجی

-جنسه بدنه:فولاد آهنگری شده (A105)

-CLASS (es)150/300/600

-محدوده دمای سیال ۰ْCالی ۸۱۶ْC+

شیربرگشتی پیستونی بااستاندارد ANSI/ASME B16.34 سازگار است. این شیر دارای بدنه‌ای از فولاد آهنگری A105 است که برای مقاومت در برابر فشار و دما مناسب است. تریم ۸ (Stellite/13% فولاد کروم) نیز برای سخت‌کردن سطح دیسک استفاده می‌شود، که باعث افزایش مقاومت در برابر فرسایش و آسیب می‌شود.

شیر برگشتی ECOLINE PTF 150-600 دارای سوراخ کاهش‌یافته است که به منظور کاهش ضریب اصطکاک و افزایش بهره‌وری جریان سیال مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، دارای روکش پیچ‌دار است که به منظور جلوگیری از لغزش پیچ‌ها و محکم شدن آنها استفاده می‌شود.

دیسک سوپاپ فنری بالا در این شیر برگشتی استفاده می‌شود. این نوع دیسک با فشار سیال به سمت باز شدن و با کاهش فشار به سمت بسته شدن عمل می‌کند. این سیستم فنری به شیر امکان می‌دهد به طور خودکار و سریع بسته شود و جلوگیری از جریان برگشتی ناخواسته را انجام دهد.

شما می‌توانید با شرکت سالار صنعت نیواد تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب ما در مورد قیمت و مشخصات فنی شیریکطرفه K S B  صحبت کنید. آنها می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

 

نقشه های مقطعی شیریکطرفه
شیربرگشتی پیستونی

شیریکطرفه KSB سری ECOLINE PTF 150-600

کاربردهای تغذیه دیگ بخار: شیرهای خودکار در سیستم‌های تغذیه دیگ بخار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سیستم‌ها برای تامین آب به دیگ بخار در نیروگاه‌های حرارتی و صنایع دیگر استفاده می‌شوند. شیرهای خودکار در اینجا برای کنترل دقیق جریان آب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

نیروگاه‌های فسیلی: در نیروگاه‌های فسیلی که از سوخت‌های فسیلی مانند زغال سنگ یا گاز استفاده می‌کنند، شیرهای خودکار برای کنترل جریان سوخت و همچنین سیستم‌های تبرید و سیستم‌های تهویه هوا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

صنعت پتروشیمی: در صنعت پتروشیمی که در تولید محصولات شیمیایی مانند پلاستیک، لاستیک و مواد شیمیایی استفاده می‌شود، شیرهای خودکار برای کنترل جریان مواد خام و محصولات نهایی استفاده می‌شوند.

 

خطوط لوله و مزارع مخازن: در خطوط لوله‌ها و مزارع مخازن که برای انتقال و ذخیره سازی مواد مختلف مانند نفت، گاز و آب استفاده می‌شود، شیرهای خودکار برای کنترل جریان و ایمنی سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

این فقط چند نمونه از کاربردهای شیرهای خودکار است و در هر صنعت دیگری نیز ممکن است از آنها استفاده شود. با توجه به نیازهای خاص شما و شرایط کاربرد، می‌توانید از شیرهای خودکار استفاده کنید

 

سالار صنعت نیواد
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سالار صنعت نیواد آیا مایلید از تخفیف های باشگاه مشتریان ما استفاده کنید ؟
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها
Shopping cart