شیرکروی بلوزدار

شیرکروی KSB سری BOA -H

-استفاده در تاسیسات ساختمان، گرمایش و سرمایش، تهویه مطبوع ،صنایع شیمیایی ،نفت وگاز، غذاونوشیدنی،کشتی سازی و …

-سازگار با آب داغ،روغن داغ، آب گرم،آب سرد،بخارو…

-امکان تعویض دیسک 

-جنس دیسک: فولادکروم و فولاد نیکل کروم (مقاوم در برابر خوردگی)

-وضعیت تریم: داخل آکاردئونی(مناسب سیالات با دمای بالا)

-بدون نیاز به سرویس ونگهداری 

-DN15-350

-PN25

-محدوده دمای سیال ۱۰ْC-الی ۳۵۰ْC+

شیرکروی بلوزدار ، نامشان را از بدنه کروی خود می‌گیرند و  برخلاف شیرهای توپی، برای تنظیم جریان در خطوط لوله استفاده می‌شوند. آن‌ها از یک دیسک متحرک و یک سیت‌رینگ ساکن داخل یک بدنه کروی تشکیل شده‌اند.همچنین، دارای حرکت خطی است و در داخل بدنه، یک پلاگ متحرک که به آن دیسک می‌گویند، قرار دارد و با چرخش آن، شیر باز و بسته می‌شود. در شیرهای کروی، پلاگ یا دیسک به استمی متصل می‌شود که با چرخش هندل عمل می‌کند در شیرهای دستی استم به صورت عمودی بالا و پایین حرکت می‌کند. معمولاً شیرهای کروی اتوماتیک از استم‌های نسبتاً نرم‌تری نسبت به مدل رزوه‌ای استفاده می‌کنند. باز و بسته کردن استم با استفاده ازاکچویتر انجام می‌شود. نشیمن‌گاه‌ها به صورت موازی در یک سطح یا به صورت متمایل در جهت جریان قرار می‌گیرند. . اگرچه شیرهای کروی در گذشته بدنه‌هایی شبیه به گوی و کروی داشتند و نام‌گذاری آن‌ها نیز به همین دلیلبوده است، اما امروزه بسیاری از شیرهای کروی جدید حتی دیگر بدنه‌های کروی ندارند. اما هنوز هم کاربرد اصلی آن‌ها حفظ شده است. شیرهای کروی باید به درستی در خطوط لوله نصب شوند و جریان درون بدنه آن‌ها از بالابه پایین است. این شیر به عنوان یک شیر یک‌جهتی شناخته می‌شود و باید هم‌جهت با فشار باشد، به عبارت دیگر از زیر نشیمن‌گاه عبور کند

ابعاد شیرکروی بلوزدار

ابعاد شیرکروی بلوزدار

فواید استفاده از شیرکروی بلوزدار

  1. راحتی کار بالا بدون هزینه اضافی: دستگاه نشانگر موقعیت با توقف حرکت و دستگاه قفل در خارج از عایق قابلیت بررسی موقعیت دیسک سوپاپ را در هر زمان فراهم می‌کند.
  2. راه‌اندازی و کنترل بهینه با استفاده از دریچه گاز استاندارد: این شیر با استفاده از دریچه گاز استاندارد تا سایز DN 100 عملکرد بهینه و کنترل دقیق را فراهم می‌کند. 
  3. حفاظت در برابر افزایش فشار: وقتی دریچه به طور کامل باز است،  داخل بدنه سوپاپ محصور شده و از افزایش فشار محافظت می‌شود.
  4. کاهش اتلاف حرارت: طراحی کلاه کوتاه و یکنواخت شیر BOA-H باعث کاهش حداقلی اتلاف حرارت در طول عملکرد می‌شود. همچنین، این شیر آسان و ارزان برای عایق کاری است.
  5. محافظت در برابر شکستگی ناشی از خستگی: دم سوپاپ به ساقه جوش داده شده است که باعث می‌شود هیچ لرزشی از دیسک سوپاپ به ساقه انتقال نشود. این ویژگی به محافظت اضافی در برابر شکستگی ناشی از خستگی کمک می‌کند.
  6. -کدگذاری رنگ: طراحی شیر با کدگذاری رنگ به منظور شناسایی آسان در هنگام تعویض و بررسی دیسک و مواد رابط صندلی/دیسک قابل استفاده است بدون نیاز به برداشتن عایق.
  7. چرخ دستی بدون بالا آمدن: شیر BOA-H دارای چرخ دستی است که بدون نیاز به بالا آمدن صرفه‌جویی در فضا را فراهم می‌کند.
  8. کاهش هزینه‌های نگهداری: دیسک سوپاپ قابل تعویض است که به کاهش هزینه‌های نگهداری کمک می‌کند. در صورت لزوم، فقط دیسک سوپاپ باید تعویض شود و نیازی به تعویض کامل بخش بالایی نیست

 

سالار صنعت نیواد
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سالار صنعت نیواد آیا مایلید از تخفیف های باشگاه مشتریان ما استفاده کنید ؟
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها
Shopping cart