شیریکطرفه KSB

شیریکطرفه KSB مدل ECOLINE DPL

-استفاده در استخراج آب دریا ورودخانه،تاسیسات آبیاری تاسیسات ساختمانی،صنایع تصفیه آب،آبرسانی و . . . 

-نصب به صورت افقی و عمودی

-ساختار بدنه به صورت افقی و عمودی

-ساختار بدنه به صورت ویفری (بین فلنجی)

-وزن کم وطراحی بهینه

-DN50-500  -PN16

-محدوده دمای سیال  ۱۰ْC- الی ۱۲۰ْC+

شیریکطرفه KSB

شیریکطرفه KSB یا شیر خودکار یا شیر غیر برگشتی، یک نوع شیر است که به طور خودکار جریان سیال را از یک طرف عبور می‌دهد و از طرف دیگر جلوگیری می‌کند. این شیرها دارای دو نوع اصلی عملکرد هستند: شیر یک طرفه دریچه‌ای (لولایی) و شیر یک طرفه سوپاپی.

 

 

شیر یک طرفه دریچه‌ای (لولایی): این نوع شیر یک طرفه دارای دریچه‌ای می‌باشد که به طور خودکار با جریان سیال باز شده و با قطع شدن جریان سیال، خودکاراً بسته می‌شود. این شیرها معمولاً برای جلوگیری از برگشت جریان در خطوط لوله‌کشی و سیستم‌های هیدرولیکی استفاده می‌شوند.

 

شیر یک طرفه سوپاپی: این نوع شیر یک طرفه دارای یک سوپاپ است که به طور خودکار با جریان سیال باز می‌شود و با قطع شدن جریان سیال، خودکاراً بسته می‌شود. این شیرها نیز برای جلوگیری از برگشت جریان در خطوط لوله‌کشی و سیستم‌های هیدرولیکی استفاده می‌شوند.

شیرهای یک طرفه برای جلوگیری از برگشت جریان سیال، از اهمیت بالایی در صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، و صنایع غذایی برخوردارند

شما می‌توانید با شرکت سالار صنعت  نیواد تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب در مورد قیمت و مشخصات فنی شیریکطرفه K S B  صحبت کنید. آنها می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

سالار صنعت نیواد
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سالار صنعت نیواد آیا مایلید از تخفیف های باشگاه مشتریان ما استفاده کنید ؟
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها
Shopping cart