پمپ طبقاتی غوطه ور

پمپ طبقاتی KSB سری MOVITEE VCI

-استفاده در سیستم های ماشین آلات صنعتی ،حمل ونقل میعانات غذا و نوشیدنی، فروشگاه های رنگ آمیزی و …

 

-Hmax =249mوQmax=26.3m۳/h

 

-توان الکتریکی ماکزیمم ۱۸.۵KW

 

-دارای ماکزیمم سرعت ۲۹۰۰RPM

 

-محدوده دمای سیال ۱۴۰ْC+

 

-(PN25 (MAX

پمپ طبقاتی عمودی در صنایع مختلف کاربرد دارند،از این پمپ ها در محیط های مختلف و شرایط متنوع بخاطر مزایاو ویژگی های خاص که دار می باشندمورداستفاده قرار می گیرند ،یکی از ویژگی‌های مهم این پمپ‌ها، سطح مقطع کم آنها است که اجازه می‌دهد در فضاهای محدود  به کار روند.این پمپ‌ها از اصل سانتریفیوژ برای ایجاد فشارو جریان در مایعات استفاده می‌کنند. که مناسب برای انتقال مایعات با ذرات معلق در آنها است.از آنجایی که پمپ‌های طبقاتی به صورت عمودی نصب می‌شوند، مناسب برایکاربردهایی هستند که نیاز به انتقال مایعات از سطح پایین به سطح بالا یا بالعکس دارند.این پمپ‌ها به خوبی در افزایش فشار و جریان مایعات عمل می‌کنند.

شما می‌توانید با کارشناسان  شرکت سالار صنعت نیوادتماس بگیرید، آنها می‌توانند به شما در زمینه نصب و عملکرد و قیمت محصولات شرکت راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات شماباشند. شماره تماس و اطلاعات تماس با شرکت سالار صنعت نیواد را می‌توانید در وب سایت ما پیدا کنید.

نقشه مونتاژ عمومی با لیست اجزاء پمپ طبقاتی عمودی

پمپ سانتریفیوژ

مواد ساخت پمپ طبقاتی عمودی

جنس بدنه این پمپ ها از چدن یا استیل می باشد.از ویژگی های مهم انتخاب پمپ می توانیم  به مواد تشکیل دهنده آن اشاره کنیم،برای مثال: درموارد استفاده از برخی ازمایعات خورنده وشیمیای از جنس استیل استفاده می شود ،بخاطر مقاومت بالای که دارمی باشد.

ابعاد و اتصالات پمپ طبقاتی

پمپ طبقاتی عمودی
سالار صنعت نیواد
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سالار صنعت نیواد آیا مایلید از تخفیف های باشگاه مشتریان ما استفاده کنید ؟
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها
Shopping cart