Check Valve KSB

شیریکطرفه KSB سری ECOLINE SCC 150-600

-استفاده در مدارات دیگ بخار،صنایع نفت وگاز،پتروشیمی روغن،خطوط لوله و مخازن،پالایشگاه و ….

-ساخته شده براساس استاندارد BS1865و تست برطبق استاندارد API598

-بدنه: فولاد

-“NPS 2”-۲۴

-CLASS(ec) 150/300/600

-محدوده دمای سیال۰ْC  الی  ۸۱۶ْC+

Check Valve KSB یا شیر یک طرفه یک نوع شیر غیر برگشتی است که برای کنترل جریان ماده در یک جهت خاص استفاده می‌شود. این شیرها دارای دو درگاه هستند، یکی برای ورود ماده و دیگری برای خروج آن. عملکرد چک ولو به این صورت است که وقتی

جریان ماده در جهت مطلوب است، درگاه ورودی باز شده و ماده به طرف خروج جریان پیدا می‌کند. اما وقتی جریان ماده در جهت برعکس اتفاق می‌افتد، درگاه ورودی بسته شده و جریان ماده از جلوگیری می‌شود.

چک ولوها با استفاده از مواد مختلفی مانند برنج، چدن، فولاد، استیل، نیکل، آلومینیوم، برنز و انواع آلیاژهای لاستیکی و پلاستیکی تولید می‌شوند. آنها در مدل‌های مختلفی نیز در دسترس هستند.

شما می‌توانید با شرکت سالار صنعت نیواد تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب ما در مورد قیمت و مشخصات فنی شیریکطرفه  صحبت کنید. آنها می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

Check Valve KSB سری ECOLINE SCC 150-600

یک سنجاق ضد چرخش ویژه بین صفحه شیر و بازوی آویزان کننده جلوگیری می‌کند که به دلیل چرخش گاه به گاه صفحه شیر، ناحیه نشیمنگاه تغییر کند.

 

اتصال پیچی منحصر به فرد بین صفحه شیر و بازوی آویزان کننده امکان تنظیم فاصله را فراهم کرده و به تنظیم بسته‌بندی محکم برای بلندمدت کمک می‌کند.

 

اتصال نر/ماده بین بدنه و درپوش جلوی فشرده شدن بیش از حد گسکت را جلوگیری می‌کند و باعث افزایش عمر گسکت و بهبود عملکرد در حفظ تنظیم می‌شود.

نقشه های مقطعی Check Valve KSB
Check Valve KSB

مشخصات فنی  Check Valve KSB

شیر چک سوینگ با انتهای فلنجه بر اساس استاندارد ANSI/ASME، از فولاد ریخته گری A216 WCB ساخته شده است. این شیر دارای تریم ۸ (استلایت/۱۳% کروم استیل) برای کلاس ۱۵۰/۳۰۰/۶۰۰ و تریم ۵ (استلایت/استلایت) برای کلاس ۶۰۰ است. درپوش آن با پیچ متصل شده و سنگان آن داخلی بوده و از سنجاق آویزان (با سایز ۲ تا ۱۲ اینچ) استفاده می‌کند. همچنین، از گسکت استیل ضد زنگ/گرافیت برای بهبود عملکرد درپوش استفاده می‌شود

 

شما می‌توانید با شرکت سالار صنعت سالار نیواد تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب در مورد قیمت و مشخصات فنی شیریکطرفه K S B  صحبت کنید. آنها می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

سالار صنعت نیواد
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سالار صنعت نیواد آیا مایلید از تخفیف های باشگاه مشتریان ما استفاده کنید ؟
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها
Shopping cart